Hazır VİP Dizayn Araç Satışı

Hazır vip araç, yorucu toplantılar ve iş seyahatleri ile geçen yoğun günlerin etkilerini azaltmak için çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Konforlu yapıları sayesinde lüks seyahatler sunan hazır vip araçlar, ayrıcalıklı bir deneyim yaşamanızı sağlamaktadır. 2014 yılında vip araç üretimine başlayan Öncü Vip Dizayn, profesyonel kadrosu ile hazır vip dizayn alanında öncü firmalardan olmayı başarmıştır.

Bayiden 0 kilometre olarak alınan Mercedes Vito 114 CDI ve Mercedes Vito Select 124 CDI  araçlar, alanında 15 yıla aşkın deneyime sahip ustalar tarafından en ince ayrıntısına dikkat edilerek tasarlanmaktadır. Hepsi birbirinden farklı tasarımlara sahip olan sıfır vito vip araçlar yolculuğu hem keyifli hem de lüks kılacak eklemeler ile şekillenmektedir.

Birbirinden Farklı Tasarımlar ile Eşsiz Vip Araçlar

Öncü Vip Dizayn’ı rakiplerinden farklı kılan en büyük özelliği, ustaların belirli bir kalıp model ile çalışmaması, her araçta farklı tasarımların ortaya çıkmasıdır. Bu durum Vito iç dizayn düzenlemesinin farklı sonuçlar doğurmasını, lüks ve konforlu araçların sadece size özel olmasını sağlamaktadır.

Bunun sayesinde hazır vip araç sektörüne farklı bir soluk getiren Öncü Vip Dizayn, vip araba içi tasarımlarında, hakiki İtalyan deri kaplamalı özel tasarım konforlu lüks koltuklar, zemin ve dekorda hakiki maun kaplamalar, özel tasarımlı aydınlatmalar kullanarak lüks  deneyimini en üst seviyede yaşatmaktadır.

Bir tasarımın kendini tekrar etmesi çok nadir görülen Öncü Vip Dizayn hazır vip araç seçenekleri ile ayrıcalıklı seyahatin getirdiği konforu en rahat şekilde yaşayabilirsiniz.

Son Teknolojiye Sahip Araçlar ile Ayrıcalığın Tadını Çıkarın!

Öncü Vip Dizayn tarafından satışa sunulan hazır vip araç modellerinin bir diğer en önemli özelliği son model teknolojik donanımların sunulmasıdır. Yolculuğu hem keyifli hem de son derece lüks kılacak olan eklentiler sayesinde uzun seyahatler boyunca sıkılmayacak, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Aracın arka kısmını şoför kabininden ayıran asansörlü ara bölme, smart tv’den yüksek kalite profesyonel ses sistemine, elektrikli açılır kapanır masalardan, elektrikli jaluzi perdelere birçok farklı teknolojik donanım sayesinde vip araç dizaynından beklenilen ne varsa hepsine rahatlıkla Öncü Vip Dizayn sayesinde sahip olabileceksiniz.

İsteğe göre değiştirilebilen bu donanımlar arasında bulunan smart tv seçenekleri aracınızda seyahat ederken sevdiğiniz filmleri, televizyon programlarını izlemenizi, oyun konsolları ise favori oyunlarınızı oynamanızı sağlamaktadır. Bu sayede uzun yolculuklar asla sıkıcı ve yorucu hale gelmemektedir.

Kalitesiyle Öne Çıkan VİP Araç Tasarımları

Öncü Vip Dizayn’ı vip araç sektöründe ayıran en önemli etkenler işçilik ve malzeme kalitesidir. Her biri alanında en az 15 yıllık deneyime sahip olan ustalar, birinci sınıf vip araçların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Tasarım üretim bölümünde özel deri dikimcisi ve ayrıca deri kaplamacısı, marangozlar, elektrik ustası, montajcı, koltuk kaplamacısı gibi her alanda ayrı ayrı ustaların çalışması araçların farkını ortaya koyan en önemli unsurlardandır.

Aynı zamanda alanlarındaki en iyi tedarikçilerden temin edilen malzemeler, üretilen vip araçların kalitelerini artırarak, uzun yıllar boyu aynı lüks ve konfora sahip olmalarını mümkün kılmaktadır. Vip araba ihtiyaçları için Öncü Vip Dizaynı tercih edenler bu araçları uzun yıllar boyunca kullanabilmektedir.

Öncü Vip Dizayn konforlu ve lüks araç ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde çözüm sunmaktadır. Siz de hazır vip araç ihtiyaçlarınız için Öncü Vip Dizayn tarafından sunulan seçeneklere göz atabilir, uzman kadrosu ile iletişime geçtikten sonra vip dizayn fiyatları hakkında bilgi alabilir ve eşsiz konforun tadını çıkarabilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ